Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Marcin "Czornyj" Kałuża 

Paweł Budzik

Aleksy Pawluczuk 

Doświadczony w rynku pracy z rozwiązaniami wielu producentów, wieloletni pracownik korporacji tj. NEC, czy Acer. Posiadcz certyfikacji marek Eizo, Apple, NEC oraz Acer w zakresie rozwiązań. Pasjonat wyświetlania obrazu i wszelkich technologii z nią związanych. na codzień integrator rozwiązań IT/AV w firmie Tonove.pl. 

Tomasz Gut

Dominik Nowak 

Rejestracja 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ToNove Tomasz Gut,  w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail i nr tel. (jeżeli został podany), podanych w powyższym formularzu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Żądanie usunięcia danych proszę kierować na adres biuro@tonove.pl.

Marcin “CZORNYJ” Kałuża - ceniony konsultant z zakresu zarządzania barwą, grafikie, fotograf, retuszer. Zawodowy drukarz i wspaniały artysta z sokolim okiem.  Posiada trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe, pochodzi z Krakowa. Jako ekspert z zakresu zarządzania barwą, obrazowania oraz druku współpracuje z Canon PL i NEC.Prowadzi warsztaty, webinaria i szkolenia jak również dzieli się swą wiedzą na forach internetowych związanych z tematyką fotografii i grafiki, oraz w mediach społecznościowych.

Ceniony i utytułowany pedagog Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie · Studiował wzornictwo przemysłowe na Akademii Sztuk Pięknych Jana Matejki. Aleksy to wieloletni „ewangelista” marek Wacom i Corel.

 
 

Wieloletni doświadczony specjalista w zakresie monitorów i sprzętu do obróbki foto/video, na codzień pracujący u największego dostawcy sprzętu foto na południu Polski, krakowskiej firmy Foto - Plus. Dominik zajmuje się również kalibracja monitorów i telewizorów, co przekłada się na bogate doświadczenie praktyczne w tej materii.   

Utalentowany fotograf z szerokim portfolio możliwości. Pracuje zarówno w fotografii przyrodniczej jak i komercyjnej. Pasjonat fotografii od systemów analogowych. Ponadto doskonały menadżder jednego z największych dystrybutorów w Polsce. Przedstawiciel marek QNAP i ADAX oraz prelegent Corel After Shoot 3.

Szkolenie Color Foto/Video & Design

 

 Celem szkolenia jest zaprezentowanie technik oraz narzędzi stosowanych do pracy z obrazem cyfrowym. Omówione zostaną tematy:

 

- Zasady pracy z fotografią i wywoływanie fotografii RAW w aplikacji Corel After Shot Pro 3

- obróbka materiałów video na podstawie Davinci Resolve

- Zarządzanie Barwą i mechanizmy pracy z kolorem w druku

- Dobór sprzętu komputerowego stacjonarnego i mobilnego 

- Tablety graficzne i konfiguracja 

- Oświetlenie studyjne i plenerowe 

- Rozwiązania Digital Signage w procesie przygotowania materiałów do kampanii reklamowych 

Agenda: 

  • 16.00 - 17.00 - Światło i kolor - przygotowanie do sesji foto/video. Dobór oświetlenia stosowanego podczas sesji z modelką. Praktyczne  zastosowanie lamp i oświetlenia studyjnego.

 

  • 17.00 - 18.00 - Plastyczna kreacja i potęga edycji dla foto& grafika - praca nad plikami surowymi, kadrowanie i filtry z oprogramowaniem firmy Corel. Dobór sprzętu komputerowego niezbędnego do pracy foto/video.

 

  • 18.00 - 18.30 - Czas na zapoznanie się ze sprzętem oraz konsultacje indywidualne

 

  • 18.30 - 19.00 - Świat obrazu - Precyzja koloru w każdym calu  - Sprzęt komputerowy i peryferia stosowane w grafice. Dobór i zasada wykorzystania ich w praktyce.

 

  • 19.00 - 20.00 - Zakrzywienie koloru - Zarządzanie kolorem w oparciu o przygotowanie plików, kalibracje monitorów po druk cyfrowy i publikację foto/video do internetu.  

 

Termin szkolenia: 

Sierpień 2024

Cena 50 zł brutto 

Miejsce: Kraków

Nasi wykładowcy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

FIRMA

INFO

NASZ PRODUKT

Śledź nas

ToNove to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości sprzęt komputerowy, oprogramowanie, elektronikę użytkową i akcesoria IT. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i atrakcyjne promocje.

Kontakt